Služby_

S čím vám mohu pomoci?

Pomohu vám vyniknout v digitálním světě. Nabízím širokou škálu kreativních služeb od moderního webdesignu až po inovace v oblasti umělé inteligence. Objevte se mnou nové možnosti pro váš online svět a práci s vaší značkou.

PROHLÉDNI SI MOJE SLUŽBY

Služby_

S čím vám mohu pomoci?

Pomohu vám vyniknout v digitálním světě. Nabízím širokou škálu kreativních služeb od moderního webdesignu až po inovace v oblasti umělé inteligence. Objevte se mnou nové možnosti pro váš online svět a práci s vaší značkou.

Kreativa

Jsem digitální kreativec.

Nabízím široký mix dovedností, který zahrnuje tvorbu webových stránek, práci s generativní AI, výrobu promo materiálů až po produkci podcastů, vše navazující na sebe pro rozvoj vašeho digitálního obrazu.

Generativní AI práce

Naskočil jsem na vlnu AI a je to jízda! Díky desetiletým zkušenostem s tvorbou obsahu (copywriting, art directing) a prací se značkami, efektivně promptuji, kurátoruji, vylepšuji a vrstvím AI generovaný obsah. Moje zkušenosti zajišťují, že výstup každého grafického designu a kreativního projektu nejen dokonale odpovídá vašim potřebám, ale je také realizován s vysokou efektivitou, což vám šetří peníze a zrychluje celkový pracovní proces. Více o mých službách v oblasti Umělá inteligence (níže na stránce).

Psaní je mou vášní a součástí mého profesního života již od samotného začátku. Při tvorbě obsahu kladu důraz na přirozenost, aby texty byly efektivní a zároveň autentické. Při psaní textů pro web dbám na integraci SEO prvků a definovaných klíčových slov, abych zajistil lepší viditelnost vašich textů v online prostředí. 

Pomohu vám dostat váš hlas online. Profesionální audio nahrávání kombinované s úpravou záznamu pomocí nejnovějších AI nástrojů pro editaci audia, se kterými vás naučím pracovat, aby vám usnadnili práci s tvorbou a aby váš podcast zněl konzistentně. Vytvořím vám vlastní RSS kanál, pomohu s popisy i grafikou, a na konec vše propojíme na platformy Spotify, Apple Podcast a další.

Tvořím moderní, responzivní a uživatelsky přívětivé webové stránky. Prezentační stránky a drobné e-shopy tvořím sám v Elementoru (WordPress). U složitějších projektů pracuji jako tvůrce a konzultant pro wireframy, strukturu a funkce, přičemž buď přímo  zprostředkuji realizaci, nebo vytvořím zadání pro vámi vybraného realizátora.

Previous slide
Next slide

Komunikujte profesionálně, i když zrovna neříkáte ani slovo. Vzhled pro vaše katalogy, ceníky a cenové nabídky, prezentace, vizitky a řadu dalších věcí, které mluví za vás. Na detailech záleží, drobnosti jsou důležité. Pomohu vám zlepšit komunikační nástroje a promo materiály.

Brand°

Identita, strategie, zkušenost

Pomohu vám vytvořit a implementovat strategie značky, pomohu s tvorbou identity značky a dílčími pracemi vedoucími k budování silného a nezapomenutelného uživatelského zážitku (CX).

Strategie značky

Pokud hledáte nový impuls pro vaši současnou značku nebo stojíte na počátku nového projektu, rád vám pomohu formovat vaši vizi a vypracovat efektivní strategii. Ve spolupráci s kolegy ze studia My decision poskytujeme detailní analýzu vašeho projektu včetně SWOT analýzy a dalších strategických postupů. Naše cílená práce vám umožní rozpoznat vaše silné stránky, identifikovat nové příležitosti a minimalizovat potenciální rizika. Společně vytvoříme strategii, která posune vaši značku vpřed a na níž postavíme silnou identitu.

Při tvorbě identity kladu důraz na respekt k vaším vizím a reálným potřebám. Cílem je vytvořit identitu, která nejen autenticky komunikuje s vaším publikem, ale také vás odlišuje na trhu. V úzké spolupráci s kolegy a externími specialisty vám dokážu připravit a zprostředkovat vše od návrhu komplexního brandbooku až po vytvoření logotypu a klíčového vizuálu. Vzhledem k mému rozmanitému knowhow jsem váš spolehlivý průvodce ve všech fázích tvorby identity značky, od konceptu po finální realizaci. Zajišťuji, aby byl celkový obraz značky konzistentní a ucelený, což je klíč k jejímu dlouhodobému úspěchu.

Mám rozsáhlé zkušenosti s vytvářením strategií pro předplatné modely, které zahrnují cenotvorbu, definování vlastností, výhod a klubového členství. Vytvořit předplatný program je jedna věc, ale vytvořit ho tak, aby nabízel skutečné výhody pro zákazníky a zároveň byl výhodný pro prodejce, je skutečnou výzvou. Jsem zde, abych vám pomohl nejen s navrhováním a spouštěním efektivních předplatných modelů, které budují zákaznickou loajalitu, ale také s dalšími aspekty zákaznické zkušenosti (CX), které zvyšují hodnotu vašich služeb a posilují vztah s vašimi zákazníky.

Analýza>

Pomohu vám vylepšit váš digitální prostor.

Specializuji se na UX analýzu webů a služeb, tvorbu AI vizí, strategií a projektů.

UX analýza webu

Váš web možná vypadá skvěle, ale víte, jak se na něm návštěvníci skutečně orientují? Prověřím, jak se návštěvníci pohybují po vašem webu a navrhnu změny pro lepší navigaci a uživatelskou přívětivost. Společně zajistíme, aby váš web nejen dobře vypadal, ale také efektivně plnil svůj účel a přinášel výsledky.

Zvažujete zavedení umělé inteligence ve vaší firmě, ale nejste si jistí, kde začít? Moje role je poskytnout vám cenné poradenství ve vytváření AI vize, která povede ke skutečnému zlepšení vaší pracovní flow. Prvním krokem je analýza stávajícího využití AI ve vaší firmě a identifikace oblastí, kde by AI mohla přinést další výhody. Společně s vámi vypracuji jasnou AI vizi, která odpovídá vašim cílům a možnostem. Po zjištění, jak nejlépe využít umělou inteligenci ve vašem podnikání, vám pomohu k úspěšné adopci vytvořit projekt. Tento proces zahrnuje detailní plánování od počátečního návrhu až po realizaci, s jasně stanovenými časovými osami a definovanými úkoly. Společně zajistíme, že adopce AI bude probíhat hladce, efektivně a bude přizpůsobena potřebám vaší firmy.

Již 8 let se téměř každodenně věnuji tvorbě projektů a technických dokumentací pro weby, značky a marketingové kampaně. Tato praxe mi umožňuje efektivní správu projektů a předchází chybám v komunikaci. Kladu důraz na přesné a srozumitelné zadání, aby realizace projektů (ať už se mnou či navazující externí práce) byla hladká a v souladu s vašimi očekáváními.

Umělá inteligence] 

Buďte u zrodu nového věku

Poskytuji poradenství a tvorbu v oblasti AI (Artificial intelligence), trénink GPT agentů na míru, kurátorovanou generativní tvorbu a adopci AI nástrojů pro vaši firmu.

Generativní AI práce

Potřebujete unikátní grafiku, video nebo jiný multimediální obsah? S pomocí pokročilých AI nástrojů vám vytvořím přesně to, co máte na mysli (nebo to vymyslím za vás). Chcete se naučit AI technologie využívat sami? Rád vás provedu celým procesem, krok za krokem.

Pomohu vám objevit a využít nástroje umělé inteligence, které nejlépe odpovídají vašim konkrétním potřebám a cílům. Zaměřuji se na spolupráce se začátečníky a středně pokročilými, kterým nabízím potřebnou podporu, konzultace a vedení při adopci AI nástrojů. Pro ty s pokročilejšími požadavky mohu poskytnout výměnu zkušeností nebo doporučení, i když zkušenější AI uživatelé si často poradí sami.

Jste obeznámeni s umělou inteligencí, která dokáže psát jako člověk? Co takhle, kdyby dokonale uměla vše, co potřebujete? Pracuji na speciálním tréninku AI botů (GPT agentů), tak aby dokonale odpovídali vašim potřebám. Představte si například:

  • Brand konzultant, naučený všemu o vaší značce a strategiích, schopný poskytovat konzistentní a cílené poradenství.
  • Pomocník pro zefektivnění procesů, který analyzuje vaše pracovní postupy a nabízí inteligentní návrhy na jejich zlepšení.
  • Specialista na tvorbu obsahu, zaměřený na vaše specifické publikum a sociální sítě, neustále se vyvíjející díky vaší zpětné vazbě.
  • Kreativní spisovatel, generující originální nápady a texty v konzistentním stylu pro vaše marketingové kampaně, blogy nebo reklamní materiály.

Reference*

Děkuji za vaši důvěru

Je pro mě velkým potěšením a motivací, když jsou partneři se spoluprací spokojeni. Vaše spokojenost a úspěch jsou mým největším hnacím motorem a inspirací. Děkuji za všechny příležitosti, které mi poskytujete.

Tomáš Kundera
Tomáš Kundera
Bistro Bastardo
„Seznámil jsem se s Matějem, když měl pivotéku vedle našeho bistra. Při plánování mého nového projektu mi dal cenné rady ohledně brand strategie. Umí přinést originální nápady a strategický pohled, což mě baví. Super nápady, super přístup."
Jiří Giesl
Jiří Giesl
Kafe Pikola
„Workshop s Matějem o AI a učení GPT agentů byl boží. Překvapilo mě jak moc nám to může pomoct. Těším se na další spolupráci a využití všech nových věcí v praxi. Cením Matějovu schopnost komunikace a ukázky praktického využití AI, které nám pomohly to celé pochopit."
Daniel Schreiber
Daniel Schreiber
DeskyPRO
„Matěj pro nás vytvořil nejen webové stránky, ale i celkovou identitu značky. I s omezeným rozpočtem dokázal přizpůsobit služby našim potřebám. Jeho osobní přístup a profesionalita byly nad rámec očekávání. Poskytl nám hodnotné rady a podporu, které přesahovaly rozsah projektu. Díky!"
Luděk Sinl
Luděk Sinl
LSDesign
„Původně jsem chtěl jen web, ale s Matějem jsme nakonec kompletně přepracovali celou značku. Oceňuji schopnost být hnací silou a jeho smysl pro detail. Bylo skvělé mít někoho, kdo měl projekt pod kontrolou."
Karolína Nekvindová
Karolína Nekvindová
Chicas industry
„S Matějem pracujeme na AI strategii pro naši firmu. Hned první schůzka nám skvěle osvětlila možnosti AI a společně teď tvoříme AI vizi. Jsem nadšená, jeho poradenství fakt užitečné a rozhodně rozhodně ho můžu doporučit."
Previous
Next

Máte zájem o mé služby?

Máte zájem
o mé služby?

Máte zájem?

Domluvte si první hodinovou konzultaci zdarma.

Pro poptávku prosím využijte formulář, který jsem navrhnul tak, aby ušetřil váš i můj čas. Jeho vyplnění vám zabere jen 3-5 minut a pomůže nám efektivněji spolupracovat na vašem projektu. Tento krok není nutný, ale preferovaný, protože výrazně usnadní náš společný start. Děkuji za vaši poptávku, brzy se vám ozvu zpět! 

Klikněte na odkaz a využijte pohodlný poptávkový formulář vytvořený přes Typeform.

DALŠÍ SLUŽBY

Studio My decision/

Hledáte víc?
Jsme tým kreativních profesionálů.

Objevte rozmanité možnosti našeho kreativního studia My Decision. V našem studiu pracuji jako projektový manažer, kde koordinuji náš talentovaný tým a širokou síť externích specialistů. Společně nabízíme širokou škálu služeb od UX/UI designu, CRO a webdesignu po profesionální produktovou fotografii a inovativní digitální řešení.

Domluvte si úvodní hodinovou konzultaci zdarma, abychom mohli probrat vaše potřeby a nápady.

Jiří Foret

Spolumajitel DEGUSTUJU.cz a můj dlouholetý společník, senior UX/UI designer, expert na analýzy a uživatelské testování. Má rozsáhlé znalosti v navrhování wireframů, CRO, CX, v tiskařských technologiích, DTP pracích, grafickém designu, tvorbě loga a typografii. Kromě toho je vášnivý sběratel lambicu a jiných spontánně kvašených piv (@lambic_hunter)

Má drahá, vystupující pod uměleckým jménem Oko lesa, je brand a produktová fotografka a čistokrevný kreativec. Její práce, která zahrnuje tvorbu kampaní a reklam, přináší jedinečný umělecký pohled do každého projektu. Vendula kombinuje staré dobré analogové postupy s digitální fotografií a moderními nástroji, čímž značně rozšiřuje možnosti, jak můžeme k fotografii v marketingu přistupovat.

Jako hlavní postavu tohoto webu mě není třeba dlouze představovat. Mimo mé profesní aktivity se aktivně věnuji ekologii a environmentalistice, s hlubokým zájmem o otázky budoucnosti, energetiky a klimatu. Ve svém volném čase mě můžete najít na BMX ve skateparku nebo objevuji nové perspektivy a rozšiřuji svůj rozhled o světě.

Máme široké známosti a rozsáhlou síť kontaktů (nejen) mezi digitálními kreativci. Na jednotlivých projektech často spolupracujeme s externími odborníky, vybíráme je na základě konkrétního stylu nebo potřebné specializace. Mezi naše spolupracovníky patří grafici, motion designeři, video producenti, audio inženýři, střihači, stejně jako odborníci na specifické oblasti jako tvorba log, výběr typografie nebo datová analytika. Díky těmto spolupracím rozšiřujeme naše schopnosti a posilujeme kreativní potenciál našeho studia.

 

Degustační deník ~ 

Náš vlastní produkt – tvorba od A až po Z

V roce 2017 jsem během mých prvních degustací vymyslel degustační deník a v roce 2018 jsme ho společně s Jiřím Foretem vytvořili. Od té doby jsme naše produktové portfolio násobně rozšířili a deníky tvoříme zejména na míru pro značky, jakožto jejich „analogovou webovku“ rozšířenou o degustační rozměr.

O čem to je?

Naše deníky jsou jedinečnou pomůckou pro degustování určenou pro začátečníky i profesionály. Deník ti pomůže zjistit, co máš rád/a a umožňuje srovnání ochutnaného piva, kávy, nebo vína. Při zápisu tě nutí nad sklenicí či šálkem přemýšlet a vnáší do ochutnávání sportovní nádech. Psaní zápisu rozvíjí kognitivní funkce a zvyšuje celkový prožitek z ochutnávání. Čert vem aplikace, dotykový displej se nikdy nevyrovná kouzlu papíru a tužky. Zapoj do degustace i své kamarády, udělejte z ní hru a dejte poznávání nový rozměr

Rozšiřte a ozvláštněte nabídku svého e-shopu, nebo obchodu s našimi deníky. Pomůžeme vám začlenit náš výrobek do sortimentu a správně nastavit provázanost produktů na e-shopu. S propagací vám pomohou naše profesionální produktové a lifestyle fotografie ke stažení

Degustační deník na míru je exkluzivní prezentací tvojí značky, na kterou si zákazník může sáhnout a kterou může mít rád. Otevírá nový kanál pro personalizovaný marketing a tvorbu povědomí o značce. Aktivně podporuje prodej a nebo jiné cíle, podle volby obsahu na míru. Deník poskytuje prostor pro řadu sdělení a jako celek tvoří komplexní marketingovou kampaň.

Someliér}

Pivní degustace a teambuilding s osobním přístupem

Od roku 2016 vám přináším pivní příběhy v každé sklenici. Ideální pro firmy, týmy, svatební oslavy či konference – objednejte si degustaci na míru a objevte nové chutě a zážitky.

Kontaktujte mě.

Kontaktujte mě.

Napište mi.

Máte zájem o mé služby?

První krok k úspěšné spolupráci začíná u vás – stačí mi poslat krátký popis vašeho projektu, přiložit soubory či odkaz na váš web a tím mi umožnit rešerši. Následně se můžeme setkat online nebo osobně ke konzultaci, kde probereme vaše plány, motivace a představy. První hodinová konzultace je zdarma. Těším se na vaše nápady a na možnost přispět k jejich realizaci.

Klikněte na odkaz a využijte pohodlný poptávkový formulář vytvořený přes Typeform